צוות המשרד

  • עדנה טווילי- מנהלת משרד, ומנהלת חשבונות ראשית
  • דקלה טווילי- מנהלת ספורט הישגי, תיאום ותכנון
  • גבריאלה פפרמן- עוזרת יו"ר
    תפקידים נוספים:
    מנהלת שירות לקוחות
    מנהלת פעילות ועדות האיגוד

הועדה המקצועית

  • ישראל לוינסון – יו"ר הועדה 
  • יניב אשכנזי – משקיף, מנהל ביחידה לספורט הישגי
  • עידן סנדק – מנהל מקצועי
  • אורי זילברמן – מאמן לאומי
  • אור ברגר – מאמן, ע. מאמן לאומי
  • ליאור כהן – מאמן, ע. מאמן לאומי
  • עידו קצנלנבוגן – מאמן
  • הראל זילברמן – מאמן, חבר הנהלה
  • גיא כפתורי –  מאמן
  • דורן שפריר – מאמן
  • רון לוינסון – מדריך, ספורטאי עבר
  • הילה אופשטיין – מאמנת
  • ניר יגודה – מאמן

ועדת תחרויות

  • מיכאל זיו
  • מיכל ברם
  • שרה צלח

ועדת שיפוט ובקרה

  • הראל זילברמן- יו"ר הועדה
  • גבריאלה פפרמן

ועדת ילדים ונוער

  • יו"ר הועדה- מיכל ברם
  • גבריאלה פפרמן- מתאמת פעילות
  • אור ברגר
  • אור שדות
  • טלי אביב
  • יואב ביטון
  • ניר יגודה
  • עידו קנצלנבוגן
  • רן אלתרמן

ועדת כספים

  • רונן זבליק – יו"ר הוועדה 
  • מיכאל זיו – מורשה חתימה

ועדת שיווק, מדיה וחסויות

  • הראל זילברמן- יו"ר הועדה
  • גבריאלה פפרמן
  • מושיקו (רועי) חכם
  • מיכאל זיו

לנהלי ועדת מדיה לחצו כאן!

אחראי קורונה

  • מיכאל זיו, יו"ר האיגוד

ועדת קשרי קבוצות ומועדונים

  • הראל זילברמן (יו"ר הועדה)
  • מיכאל זיו (יו"ר האיגוד)
  • איסי לוינסון (חבר הנהלה)
  • אור ברגר (מכבי ת"א Trimore)
  • אור שדות (טריאתלון שדות)
  • איסי לוינסון (חבר הנהלה)
  • ארז חיון (NITRO)
  • גיא כפתורי (The Buttons)
  • דורן שפריר (מולטי)
  • דנה אילני רייכנשטיין (Trilaniz)
  • הילה אופשטיין (NITRO)
  • יואב ביטון (הפ' גליל עליון)
  • מושיקו חכם (חבר הנהלה)
  • מיכל ברם (חברת הנהלה)
  • ניר באר (TRI4Life)
  • ניר בדולח (NITRO)
  • ניר יגודה (מכבי RoadRunner הוד השרון)
  • עידו קצנלנבוגן (אסא רופין עמק חפר)
  • ענבר זהבי (Golden Tri)
  • שרה צלח (חברת הנהלה)
  • תמי שהם (Pipman team)
  • תמיר דותן (Team Yizrael)
  • גבריאלה פפרמן- מתאמת פעילות

ממונה על הטרדות מיניות

  • שרה צלח

ועדת משמעת

  • עו"ד דן שלו – יו"ר הוועדה 
  • עו"ד אילן שרקון
  • עו"ד טל פרנקל
  • עו"ד משה גליקו

בית דין עליון

  • כב' השופטת (בדימוס), עו"ד בלהה כהנא – יו"ר הוועדה
  • עו"ד יואל שבתאי
  • עו"ד חגי פגירסקי
  • עו"ד מיכל פורת
  • עידו מאורי

ועדת ביקורת

 

  • אילת קלעי
  • אלעד כץ

מנכ"ל האיגוד

  • מיכאל זיו, ממלא מקום מנכ"ל

ועדת אתיקה

  • פרופסור יותם לוריא

יועץ משפטי

  • עו"ד דורון אלקיים

ממונה תחום DOPING

  • דניאל הרשטיין

מנהל TriTeam Israel

  • ליאור כהן