חזרה לאימונים- דברי אחראי קורונה

מאמנות, מאמנים , מנהלי ובעלי קבוצות.

אנו עומדים בפני מציאות חדשה . אפשרות לחידוש פעילות האימונים רק בקבוצות הטריאתלון הפעילות באיגוד הטריאתלון הישראלי ורק לחברים הרשומים כחברים באיגוד הטריאתלון בשנת 2020 . כדי לחדש את הפעילות הזו עלינו לעמוד בכללי "התו הסגול"  ובהתאם להנחיות המפורטות בהנחיות הבאות:

 

תנאים לקיום אימונים לספורטאי ההישג והתחרותי במתקנים שעומדים בתנאי התו הסגול הרלוונטים למקום האימון בנוסף לתנאים לעיל המתבקשים ע"י ידי משרד הבריאות:
1. סביבת האימון במתקן הפעילות במתקן תאושר רק לספורטאים תחרותיים – הרשומים באיגוד הטריאתלון ומאושרים לפעילות. מספר הספורטאים יחד עם אנשי צוות האימון לא יעלה על 10 אנשים בכל יחידת אימון. יחידת אימון מוגדרת כפרק הזמן מתחילת האימון ולסיומו.
2. לא יורשה שימוש במלתחות ובמקלחות במתקן האימונים
3.  ניקוי/חיטוי משטחים בתחילה ובסיום כל יחידת האימון במתקן יתבצע ניקיון יסודי – של סביבת האימון ושל הציוד שבמקום. החיטוי יתבצע באמצעות חומר חיטוי על בסיס אלכוהול בריכוז של לפחות 70% , או באמצעות תמיסת כלור 0.1% sodium hypochlorite ( עד לייבוש מלא של המשטחים.)
4. יש לבצע מידי יום מדידת חום לכל מי שנכנס למתקן ע"י אחראי יישום הוראות קורונה במתקן האימון. עליו לרשום את הערך שנמדד על גבי טופס מדידה יומי. בנוסף, כל ספורטאי ידווח לאחראי הקורונה במתקן האם הוא סובל מאחד מן התסמינים הבאים: חום מעל 38 מעלות צלזיוס, קוצר נשימה, שיעול, כאב גרון ובעיות במערכת העיכול(שלשול).
5. כל ספורטאי שלא חש בטוב יופרד מחבריו וייבדק על ידי הצוות הרפואי. הספורטאי יחזור לפעילות רק לאחר אישור הרופא.
במקרה שספורטאי/מאמן/איש צוות יפתח תסמינים של קורונה -חום מעל 38 מעלות, קשיי נשימה או כל קושי נשימתי אחר הוא יישלח לבדיקת קורונה.
במידה וקיבל תשובה חיובית, כל מי שהיה איתו במגע קרוב ייכנס מיד לבידוד ואימוניהם יופסקו למשך 14 יום
אנו, באיגוד הטריאתלון הישראלי נמצאים כאן כדי לסייע לכם בכל שאלה ו/ או הבהרה.
אני, יוסי, מונתי ע"י הועד המנהל  של האיגוד כאחראי ליישום ההנחיות וקידום החזרה  לאימונים בהתאם להנחיות .
הטלפון שלי הוא : 052-2501886 והמייל שלי הוא yrubanenko@gmail.com  ואני כאן כדי לסייע לכם בכל שאלה או הבהרה שנדרשת כדי לקדם את פעילות החזרה לאימונים תחת קורת הגג של איגוד הטריאתלון הישראלי. מוזמנים לפנות בכל ערוצי התקשורת ואנו נפעל באופן הקצר ביותר האפשרי כדי לתת תשובות ועידכונים לכל שאלה שתעלה לסדר היום