עודכן לאחרונה:
14:16

חזרה לאימונים- דברי אחראי קורונה

מאמנות, מאמנים , מנהלי ובעלי קבוצות.

אנו עומדים בפני מציאות חדשה . אפשרות לחידוש פעילות האימונים רק בקבוצות הטריאתלון הפעילות באיגוד הטריאתלון הישראלי ורק לחברים הרשומים כחברים באיגוד הטריאתלון בשנת 2020 . כדי לחדש את הפעילות הזו עלינו לעמוד בכללי "התו הסגול"  ובהתאם להנחיות המפורטות בהנחיות הבאות:

 

תנאים לקיום אימונים לספורטאי ההישג והתחרותי במתקנים שעומדים בתנאי התו הסגול הרלוונטים למקום האימון בנוסף לתנאים לעיל המתבקשים ע"י ידי משרד הבריאות:
1. סביבת האימון במתקן הפעילות במתקן תאושר רק לספורטאים תחרותיים – הרשומים באיגוד הטריאתלון ומאושרים לפעילות. מספר הספורטאים יחד עם אנשי צוות האימון לא יעלה על 10 אנשים בכל יחידת אימון. יחידת אימון מוגדרת כפרק הזמן מתחילת האימון ולסיומו.
2. לא יורשה שימוש במלתחות ובמקלחות במתקן האימונים
3.  ניקוי/חיטוי משטחים בתחילה ובסיום כל יחידת האימון במתקן יתבצע ניקיון יסודי – של סביבת האימון ושל הציוד שבמקום. החיטוי יתבצע באמצעות חומר חיטוי על בסיס אלכוהול בריכוז של לפחות 70% , או באמצעות תמיסת כלור 0.1% sodium hypochlorite ( עד לייבוש מלא של המשטחים.)
4. יש לבצע מידי יום מדידת חום לכל מי שנכנס למתקן ע"י אחראי יישום הוראות קורונה במתקן האימון. עליו לרשום את הערך שנמדד על גבי טופס מדידה יומי. בנוסף, כל ספורטאי ידווח לאחראי הקורונה במתקן האם הוא סובל מאחד מן התסמינים הבאים: חום מעל 38 מעלות צלזיוס, קוצר נשימה, שיעול, כאב גרון ובעיות במערכת העיכול(שלשול).
5. כל ספורטאי שלא חש בטוב יופרד מחבריו וייבדק על ידי הצוות הרפואי. הספורטאי יחזור לפעילות רק לאחר אישור הרופא.
במקרה שספורטאי/מאמן/איש צוות יפתח תסמינים של קורונה -חום מעל 38 מעלות, קשיי נשימה או כל קושי נשימתי אחר הוא יישלח לבדיקת קורונה.
במידה וקיבל תשובה חיובית, כל מי שהיה איתו במגע קרוב ייכנס מיד לבידוד ואימוניהם יופסקו למשך 14 יום
אנו, באיגוד הטריאתלון הישראלי נמצאים כאן כדי לסייע לכם בכל שאלה ו/ או הבהרה.
אני, יוסי, מונתי ע"י הועד המנהל  של האיגוד כאחראי ליישום ההנחיות וקידום החזרה  לאימונים בהתאם להנחיות .
הטלפון שלי הוא : 052-2501886 והמייל שלי הוא yrubanenko@gmail.com  ואני כאן כדי לסייע לכם בכל שאלה או הבהרה שנדרשת כדי לקדם את פעילות החזרה לאימונים תחת קורת הגג של איגוד הטריאתלון הישראלי. מוזמנים לפנות בכל ערוצי התקשורת ואנו נפעל באופן הקצר ביותר האפשרי כדי לתת תשובות ועידכונים לכל שאלה שתעלה לסדר היום
עודכן לאחרונה:
13:05

הארכת הפסקת פעילות תחרותית- נגיף הקורונה

איגוד הטריאתלון העולמי, הוציא הודעה על הפסקת כל הפעילות עד ה 30.06 כולל כל התחרויות שתחת אחריותו ומטעמו סביב העולם. ההחלטה קוראת גם למדינות החברות, ואנחנו מדינה חברה וכפופה להנחיות האיגוד העולמי, לנהוג כך בתחרויות מקומיות
נוסיף לכך את התנאים המיוחדים אצלנו בעקבות הודעות ראש הממשלה וההנחיות משרד הבריאות בהתאם, הוחלט על ביטול כל התחרויות הנערכות על ידינו ובחסותנו , עד ה-30.06
בתקווה לראותכם בהקדם
איגוד הטריאתלון הישראלי
עודכן לאחרונה:
12:02

החזרים בגין הרשמה לתחרויות אקוותלון וינגייט ומודיעין

מפיק תחרות טריאתלון מודיעין הודיע על החזר דמי הרשמה לתחרות זו, ההחזרים מתבצעים בימים אלה

הנהלת איגוד הטריאתלון הודיעה על החזר דמי רישום לתחרות אקוותלון וינגייט, ההחזרים מתבצעים בימים אלה

עודכן לאחרונה:
11:00

הפסקת כל פעילות – נגיף הקורונה

חברות וחברים יקרים
 
איגוד הטריאתלון העולמי , הוציא אתמול הודעה על הפסקת כל הפעילות עד ה 30.4 כולל כל התחרויות שתחת אחריותו ומטעמו סביב העולם. ההחלטה קוראת גם למדינות החברות , ואנחנו מדינה חברה וכפופה להנחיות האיגוד העולמי , לנהוג כך בתחרויות מקומיות
נוסיף לכך את התנאים המיוחדים אצלנו בעקבות הודעות ראש הממשלה וההנחיות בהתאם , הוחלט על ביטול כל התחרויות הנערכות על ידינו ובחסותנו , עד ה 30.4
בנוסף , גם טריאתלון הנשים שהיה מתוכנן ל 1.6 נדחה בשלב זה
בריאותכם ובריאות המשפחות חשובה יותר מהכל ואנו מקווים שתקבלו זאת בהבנה
אנו עוקבים אחרי דינמיות השינויים וכמובן שנגיב בהתאם על כל שינוי שיגיע
*לגבי החזרי תשלום על חברות/תחרויות אשר אנו מקבלים שאלות רבות בנושא- הנהלת האיגוד תתכנס לדיון בעניין ואנו נעדכן ברגע שתינתן החלטה
בתקווה לימים טובים יותר ובמהרה
עודכן לאחרונה:
16:00

מיונים לפרויקט עתודה לנבחרת ישראל 3.3.2020

ביום שלישי, 3.3.2020, יתקיימו במכון וינגייט מיונים לפרויקט עתודה לנבחרת ישראל.
פרויקט העתודה מיועד למיטב הטריאתלטים וטריאתלטיות בגילאי 14-17 (שנתונים 2003-2006). יום מיון יתקיים במכון וינגייט, ויכלול מבדקי ריצה ושחייה.
זימונים לספורטאים נשלחו דרך מאמני הקבוצות על פי תוצאות תחרויות 2019. במידה ויש ספורטאים שלא קיבלו זימן (מכל סיבה) ושרואים את עצמם מעומדים פוטנציאליים לפרויקט – יש לפנות לעידו קצנלנבוגן (0544755158).
עודכן לאחרונה:
15:05

רישום לתחרויות ואירועי איגוד הטריאתלון העולמי

חברי נבחרת ואקדמיה יקרים
תזכורת- רישום לתחרויות  ואירועי איגוד הטריאתלון העולמי מותנה בחברות באיגוד, בדיקות רפואיות (ארגומטריה) והביטוח הכולל כיסוי גם לתחרויות בחו"ל.
נא לא לחכות לרגע האחרון.

עודכן לאחרונה:
13:45

שימוש בחליפות- חברי נבחרת ישראל

לכל חברי הנבחרת הבהרה בנוגע לשימוש בחליפות נבחרת ישראל.
בכל התחרויות הרישמיות שבהן איגוד הטריאתלון העולמי מחייב חליפות רשמיות יש להשתמש בחליפות החדשות השחורות (כגון-אליפויות, סבב אליפות העולם)
עודכן לאחרונה:
17:11

הגשת ספורטאי פעיל/מצטיין בצה"ל

כל הספורטאים שמתגייסים בין התאריכים 01.07.20-30.06.21
אשר מבקשים לקבל מעמד של ספורטאי פעיל/מצטיין בצה"ל יגישו את הבקשות עד ל 15.1