ספורטאים יקרים,

תשובות לשאלות נפוצות ומידע חשוב

 • איזור אישי (USER) לכל ספורטאי- על כל ספורטאי (ללא תלות בגילו) יש להיות עם איזור אישי עם כתובת מייל משלו ומידע רלוונטי אליו. האיזור האישי הוא בעל 4 מסכים בלבד, עם מלל קבוע שאינו משתנה, ובלי אפשרות המשך מעבר ל4 המסכים. כאשר יש מסמך בתוקף/חברות לאותה השנה הקובייה הרלוונטית היא ירוקה עם וי עליה ותוקף מצד ימין.
  מסך מס' 1– פרטים אישיים, יש להזין את פרטי הספורטאי, מסך זה ננעל אחרי מילוי ראשון על מנת לא לשנות פרטי ספורטאי.
  מסך מס' 2– אישורים שונים, במסך זה יש להזין את האישור הרפואי לפי הנהלים המפורסמים באתר האיגוד (ובכתבה זו), כמו כן במסך זה ניתן להעלות אישור עבור הנחות שונות הרלוונטיות לספורטאי (פירוט הנחות מופיע במחירון האיגוד).
  מסך מס' 3– חברות, במסך זה ניתן לרכוש חברות (שימו לב חברות בשם שופט/פעיל אינה מאפשרת הרשמה לתחרויות) יש לסמן וי בהנני מצהיר כי קראתי את התנאים והכללים (יש לקרוא את הכללים והתנאים לפני האישור) ולאחר מכן ללחוץ על הפלוס (+) בקובייה הכחולה אותה אתם רוצים לרכוש.
  מסך מס' 4– תצהיר ביטוח, יש להעלות תצהיר ביטוח לפי נהלי האיגוד המפורסמים באתר האיגוד (ובכתבה זו).
  לכניסה לאיזור אישי לחצו כאן!  מה מקנה לך חברות באיגוד? לחצו כאן!

 

 • ערכת חבר קבועה מקבלים פעם 1 כאשר מבצעים רישום לחברות באיגוד הטריאתלון,

הערכה כוללת מס' חזה, מס' אופניים וצ'יפ קבועים אשר מלווים אתכם בתחרויות האיגוד, המס' מלווה אתכם במשך חמש שנים רצופות גם אם לא חודשה החברות וגם אם לא נעשתה פעילות כלשהי.

על מנת לוודא האם יש לכם מס' ברזל וצ'יפ קבועים המשויכים אליכם עליכם להיכנס לאיזור האישי של הספורטאי, בעמוד ה-1 פרטים אישיים מצד שמאל ניתן לראות את מס' הברזל והצ'יפ הקבועים המשויכים לספורטאי. במידה ואחד הפריטים חסרים מכל סיבה שהיא הנך נדרש לרכוש את הפריט החסר דרך האפליקציה 

במידה ואין כלל מידע לספורטאי אין מס' ברזל וצ'יפ קבועים המשויכים אליו, לכן במידה והספורטאי יגיע לתחרות בבוקר התחרות (או ביום לפני במידה ויש חלוקה) עליו להגיע עם פקדון של 50 ש"ח במזומן עבור קבלת ערכת חברות לתחרות, בסוף התחרות יש להשיב את הערכה ולקבל בחזרה את הפקדון.

 

 • מסמכים רלוונטים יש להעלות באיזור האישי של הספורטאי- המסמכים נבדקים בזמן שעות עבודתנו
  09:00-15:00
  כל מסמך שמטופל מתקבל מייל וSMS לגבי המסמך לפי הפרטים שהזנתם באיזור האישי.

 

 • העלאת האישור הרפואי תקף ליום התחרות כתנאי לרישום לתחרות הינו דרישת חוק הספורט. איגוד הטריאתלון פועל בכפוף לחוק הספורט ולא עובר עליו, ולפיכך לא ניתן להירשם דרך המערכת ללא אישור רפואי, באמצעות נוהל זה ישנם אפס טעויות או תקלות בכל הקשור לכשירות הנרשם לתחרויות.
  אין רישום ללא הצגת המסמכים הדרושים, אין שמירת מחירים ואין שמירת מקומות.
  יש להשלים את האישורים ולאחר מכן להירשם.

 

 • אנו דורשים ארגומטריה מאחת מתחנות הספורט המורשות והמאושרות על ידי משרד הבריאות, הבדיקה חייבת להיעשות על ידי תחנה לרפואת ספורט ולהיחתם על ידי רופא ספורט בלבד.
  כמו כן יש לוודא כי ענף הספורט המצוין הוא- טריאתלון/ שחייה ריצה ואופניים/ ללא הגבלה.
  לרשימת תחנות לרפואת ספורט יש ללחוץ כאן!

 

 • מסמך תצהיר ביטוח הנו חובה עבור הרשמה לתחרויות האיגוד, באתר האיגוד ישנו מסמך תצהיר ביטוח אותו כל ספורטאי צריך להוריד, למלא את הפרטים הנדרשים במלואם, לסמן את הריבוע (צ'קבוקס) הנכון לגבי הספורטאי, לחתום (ספורטאים מתחת לגיל 18 אינם יכולים לחתום רק הורה/ אפוטרופוס) ולהעלות לאישור המערכת.

להורדת מסמך תצהיר ביטוח יש ללחוץ כאן!

 

 • שיוך ספורטאי לקבוצה– כל ספורטאי ששילם חברות לאיגוד (כל עוד הוא לא משויך לקבוצה אחרת) אשר קבוצתו היא חלק מהקבוצות אשר רשומות באיגוד ישלח מייל לאיגוד עם שמו, מס' ת.ז או מס' ברזל, ושם הקבוצה אליה הוא משויך. אנו נאשר במייל חוזר אישור שיוך הקבוצה. office@triathlon.org.il

לרשימת הקבוצות הרשומות באיגוד לחצו כאן!

 

 • מעבר ספורטאי בין קבוצות- העברה מקבוצה לקבוצה/ יציאה מקבוצה היא לפי נהלי חוק הספורט מחייבים העברה זו רק בין התאריכים 01/01-28/02, על הספורטאי (ששילם חברות לאיגוד לאותה השנה) לשלוח במייל טופס שנקרא טופס מעבר שחקן, עליו להחתים את מנהל הקבוצה אותה הוא עזב ואת מנהל הקבוצה אליה הוא עובר במידה ויש כזו- שימו לב אנו מקבלים טפסים אלה במייל בין התאריכים  01.01-28.02 בלבד! 

לטופס מעבר שחקן לחצו כאן!

 

חוקה ונהלים מפורסמים באתר ובכתבה זו, אם יש שאלה או תהייה כלשהי אנו ממליצים לשלוח מייל לאיגוד שנוכל לענות ולטפל בזמן, אנא אל תשאירו את השאלות לרגע האחרון, פנו אלינו בהקדם office@triathlon.org.il

לחוקת הטריאתלון לחצו כאן!

לדגשים לאופניים בתחרויות עם דראפטינג לחצו כאן!

לנוהל דירוג סבב לחצו כאן!