חברות באיגוד הטריאתלון הישראלי

חברות וחברים יקרות ויקרים,

איגוד הטריאתלון מברכך אותך על הצטרפותך לאלפי החברות והחברים של איגוד הטריאתלון הישראלי.
אנו סבורים כי בעצם בחירתך להשתייך לאיגוד הטריאתלון ישנה "אמירה" שמשמעותה שותפות אמיתית בקידום ענף הטריאתלון בישראל. על כן, אנו מוקירים לך תודה.
לכל חבר/ה באיגוד הטריאתלון ישנן זכויות וחובות. כדאי וחשוב להכירן על ידי קריאת תקנון האיגוד ובנוסף ניתן למצוא באתר תשובות לשאלות נפוצות. כמו כן, אנו באיגוד נמצאים לרשותך לכל שאלה, פנייה או בקשה.

לתשובות לשאלות ומידע חשוב לחצו כאן!

מה מקנה לך חברות באיגוד הטריאתלון?

1. רישום מוזל בתחרויות בעלות רישוי או המופקות מטעם האיגוד.
מרבית תחרויות הטריאתלון בישראל כפופות לאיגוד הטריאתלון או בשיתוף איתו. רק לחברי איגוד עלות דמי הרישום בתחרויות מוזלת בכ-70-100 ₪ לתחרות בוגרים ובכ-30-60 ₪ בתחרות ילדים.

2. אפשרות לצבירת ניקוד בתחרויות ליגת הטריאתלון הישראלי
רק כחבר/ת איגוד תוכל/י להתחרות בסדרת התחרויות של ליגת הטריאתלון הישראלי ולצבור ניקוד שנתי. תהיינה שאיפותכן/ם בטריאתלון באשר הן, זו דרך מצוינת לבחון ולמדוד את התקדמותך בספורט בהשוואה לעמיתך. כמו כן, תוכל/י לצבור נקודות עבור המועדון אליו את/ה משתייך/ת ולסייע למועדון בדירוג השנתי.

3. הזדמנות לייצג את מדינתך
רק כחבר/ת איגוד הינך זכאי/ת לייצג את ישראל באליפויות אירופה ואליפויות עולם בטריאתלון לקבוצות גיל, הן במרחק הספרינט, האולימפי, החצי ארוך והארוך.

4. שיתוף מידע ומבצעים מיוחדים
מידע שוטף אודות פעילויות איגוד הטריאתלון, תחרויות וחדשות ישלחו באמצעות מערכת הניוזלטר וה sms של האיגוד. בנוסף, חברי איגוד יהיו זכאים למבצעים מיוחדים אצל שותפינו המסחריים.

 

מה עושה איגוד הטריאתלון בדמי החבר?

זה הוגן לשאול כיצד מנוצלים כספי דמי החבר אותם שלמת. חשוב להכיר כי דמי החבר מהווים הכנסה כספית מהותית לאיגוד וללא מקור הכנסה זה לא יוכל האיגוד לקדם את פעילותו ולפתח את הענף. מקורות הכנסה נוספים המסייעים בקידום פעילות האיגוד הינם כספי הטוטו ומשרד הספורט. להלן תמצות 4 תחומים עיקריים בהן משקיע האיגוד את משאביו:

1. ארגון – תפעול אדמניסטרטיבי של המשרד ועובדיו, פיתוח מערך השירות לחברי האיגוד, תחזוק וקידום אתר אינטרנט, יעוץ משפטי, שיווק ויחסי ציבור.

2. קידום ספורטאי הישג – תמיכה בספורטאי ההישג, הפנימייה והבוגרים באקדמיה למצויינות בספורט שבמכון וינגייט, מלגות לספורטאי הישגי, תמיכה באליפויות בינלאומיות, קידום פרויקטים לילדים, נוער ונשים, קיום מחנות אימונים, קיום ימי עיון ואימונים מרוכזים.

3. תחרויות ואירועים – תפעול המערכת הלוגיסטית של התחרויות, תפעול מערכת רישום, תמיכה כספית בתחרויות בוגרים וילדים, קיום כנסים וטקסים.

4. פיתוח הספורט – הכשרת שופטים, קידום פעילות קבוצות גיל, הכשרת מאמנים וקיום ימי עיון למאמנים, הכשרת מארגני תחרויות ובקרים טכניים ועוד.

אנו מאחלים לך עונת תחרויות מוצלחת, הוגנת, ספורטיבית ומהנה!

 

למידע מלא על המקצים והמרחקים לחצו כאן!