כללי

כללי

לרשימת משתתפים סופית לחצו כאן!
לרשימת מיקום בזינוקים מקצי מיני ספרינט ונוער לחצו כאן!
לטופס מסמך אישור בריאות לחצו כאן!

עיריית אשקלון ואיגוד הטריאתלון הישראלי שמחים להזמינכם לטריאתלון "חזרה לשגרה" שיתקיים באשקלון. אנו חוזרים לחוף הים היפה ולטיילת החדשה של אשקלון על מנת לחזור ולהתחרות לאחר שקיבלנו אישורים לקיים התחרות . בשנים האחרונות הפך טריאתלון אשקלון לתחרות בעל מסורת מרשימה ומציעה תחרות אטרקטיבית לאורך חוף אשקלון המרהיב.

הנחיות משרד הבריאות:
חשוב לציין כי ההתנהגות באזור התחרות תהיה תחת הנחיות משרד הבריאות אותם אנו מתכוונים לכבד ולהתנהל לפיהם בדיוק ובדקדקנות . כמו כן לכל נרשמי התחרות (אחרי  סגירת ההרשמה) יפורסם מסמך אותו חובה למלא ולהציג (פיזית להביא את המסמך) בכניסה לשטח החלפה אי ציות להנחיות יגרור אחריו אמצעי ענישה ע"י האיגוד וכן ע"י רשויות אכיפת החוק בשטח.
נכון לתאריך פרסום זה 03.06.20 כמות המשתתפים המותרת לכל התחרות הינה 300 ספורטאיות וספורטאים במקצים השונים ולכן, על מנת לעמוד בדרישה של משרד הבריאות להלן הנהלים-
ריחוק חברתי:
כל המשתתפים יחולקו לקבוצות של 50 ספורטאים (החלוקה יכולה להשתנות בהתאם לרישום והנחיות משרד הבריאות) – בשטח ההחלפה, בתדריך לפני הזינוק ובזינוקים.
הרשמה:
מאחר והנחיות משרד הבריאות מגבילות מאוד את כמות המשתתפים, אנו לצערנו נאלצים להגביל את ההרשמה לחברי איגוד רשומים בלבד עפ"י הסעיף הבא.
התחרות הינה לחברי איגוד שחידשו חברות לשנת 2020 ובעלי ארגומטריה ותצהיר ביטוח שמאושרים במערכת בעת ההרשמה (לא ניתן לבצע הרשמה ללא מסמכים אלו) בלבד. כמו כן לכל נרשמי התחרות (אחרי  סגירת ההרשמה) יועבר לינק לטופס אותו חובה למלא, להביא ולהציג בכניסה לשטח החלפה (אי מילוי והצגת הטופס לא יאפשר כניסה לשטח ההחלפה והשתתפות בתחרות). לא ניתן יהיה לאסוף מספרי ברזל או כל ציוד אחר בנקודת הרישום וזאת למנוע התקהלות מיותרת.
מכסת הרישום הכוללת לתחרות עומדת בשלב זה על 300 מקומות. ההרשמה תהיה פתוחה גם לאחר ההגעה למספר המרבי של הנרשמים המורשים במקצים השונים. לאחר ההגעה למספר המקסימלי הנרשמים יהיו ברשימת המתנה**לא תתבצע הרשמה לאחר סגירת ההרשמה באף מקרה.

לפי הנחיות הרשויות השונות ישנה מגבלה על כמות המשתתפים בכל מקצה, ההרשמה תהיה פתוחה גם לאחר ההגעה למספר המרבי של הנרשמים המורשים במקצים השונים. לאחר ההגעה למספר המקסימלי הנרשמים יהיו ברשימת המתנה. רק מי שיקבל אישור לרישום (יישלח לינק לטופס למילוי אונליין אותו יש להציג בכניסה לשטח החלפה) יוכל להתחרות.

כמות משתתפים מקסימלית בכל מקצה:
מיני ספרינט בנות ובנים ( ביחד  – מספר כולל ) – 50 משתתפים
נוער 16-19 בנים (קריטריון) – 35 משתתפים
נוער 16-19 בנות (קריטריון) – 35 משתתפות
קבוצות גיל השונות ( נשים וגברים ) – 180 משתתפות ומשתתפים
מכסת הרישום הכוללת לתחרות עומדת בשלב זה על 300 מקומות.

שטח ההחלפה:
כניסה – יהיו מספר כניסות על מנת להקטין את הצפיפות, ימדד חום ותתבצע בדיקה ללא מגע של הציוד הנדרש לתחרות. הממתינים לבדיקה יעמדו במרחק של 2 מטר אחד מהשני (יהיה סימון על הרצפה). כמו כן לכל נרשמי התחרות (אחרי  סגירת ההרשמה) יפורסם מסמך אותו חובה למלא ולהציג (פיזית להביא את המסמך) בכניסה לשטח החלפה (אי מילוי והצגת הטופס לא יאפשר כניסה לשטח ההחלפה והשתתפות בתחרות)
יציאה – כל המתחרים מתבקשים מיד בסיום התחרות, להגיע כמה שיותר מהר לשטח ההחלפה ולהוציא את הציוד, בלי להפריע לספורטאים שבאותו זמן מתחרים על המסלול, שטח ההחלפה יהיה שטח החלפה "נושם" בשונה מתחרויות רגילות.
כללי – רק מתחרים בעלי מספר חזה ורישום כנדרש, יורשו להיכנס אל שטח ההחלפה. כדי להימנע מאי נעימות נבקש להקפיד על כלל זה, לטובת שמירה על רכוש המתחרים. אין כניסות למאחרים לצ'ק אין.
מסכות:
יש להגיע עם מסכות  – עד הכניסה למכלאת הזינוק יש להסתובב עם מסכת פנים.
בשער הסיום יחולקו מסכות לכל המסיימים.
זינוק:
רק המתחרים באותו זינוק רשאים לגשת לשטח הזינוק. יתקיים תדריך נפרד לכל זינוק. הכניסה לזינוק בקו הים תעשה בקבוצות של 50 ספורטאים כאשר הזינוקים יהיו מדורגים ומיקום הספורטאים יסומן.
לוח הזינוקים עשוי להשתנות בהתאם לכמות הנרשמים. לוח זינוקים סופי יפורסם 48 שעות לכל הפחות לפני התחרות.
סיום:
טקס סיום – לא יתקיים טקס סיום. חולצות, מדליות ואוכל – לא יחולקו בתחרות זו.
מים – ימוקמו 2 תחנות מים ויחולקו בקו הסיום בבקבוקים.

הנחיות נוספות ממשרד הבריאות:
יש לעקוב אחרי שינויים אפשריים וזאת בהתאם להנחיות הרשויות במדינת ישראל.

דראפטינג
חל איסור על ביצוע דראפטינג בתחרות למעט מקצי נוער ומיני ספרינט. במקצי נוער/עילית ומיני ספרינט בהם מאושר הדרפטינג תחול הגבלה על תצורת אופניים. במקצים אלו בעלי אופניים בתצורה שאינה מאושרת כגון אופני הרים ובעלי כידון בולט לא יורשו להתחרות. חל איסור לבצע דרפטינג בנים על בנות ולהפך דגשים לאופניים על פי חוקת התחרות!

ביטול הרשמה
מטבע הדברים בתקופה זו, קיום התחרות תלוי בשאלת קיומן של מגבלות על פעילות, עקב וירוס הקורונה או דומיו, ככל שתהיינה מגבלות כאלו במועד התחרות.
נושא הגבלות על פעילות בקשר עם וירוס הקורונה, אינו בשליטת האיגוד ומארגני התחרות, יחד עם זאת, אנו מקווים ומאמינים שב-19.06.20, לא תהיה כל מניעה לקיום התחרות. מאחר וקיימת אפשרות תיאורטית שתהיינה מגבלות לקיום התחרות עקב וירוס הקורונה, תנאי להרשמה לתחרות הוא כי במידה והתחרות תאולץ להתבטל עקב מגבלות קורונה או כח עליון אחר, תשלום על התחרות יוחזר בניכוי 20 ₪ עמלת אשראי.
יש לשלוח *מייל לאיגוד בשיתוף הנהלת חשבונות הכוללת שם התחרות, שם הספורטאי, ומס' ת.ז
*יש לכתב את שתי כתובות המייל:
מייל הנהלת חשבונות. מייל שירות לקוחות.

בביצוע ההרשמה, הנכם מאשרים כי אתם מסכימים לתנאי זה, מאשרים אותו ומקבלים אותו

חנייה ודרכי הגעה

מרכז התחרות ושטח ההחלפה נמצא בחניון בצידה הצפוני של המרינה באשקלון (מול מלון לאונרדו).
המסלולים השונים יהיו כמו בשנים קודמות – מסלול הרכיבה לכיוון צפון לאורך שדרות יקוטיאל אדם-רפאל איתן-אריה תגר.
מסלול ריצה לאורך הטיילת המרהיבה לאורך החוף.

החנייה תתאפשר בחניונים הסמוכים ועל פי שילוט ההכוונה במקום.

הטבת חברת TYR

אנו שמחים להודיע שבנוסף לתמיכה המוערכת של עיריית אשקלון לקיום התחרות הראשונה בעידן הקורונה חברת TYR תעניק קופון הנחה למשתתפי תחרות "טריאתלון אשקלון TYR חזרה לשגרה"
לאיגוד הטריאתלון יש קשר עמוק ורב שנים עם חברת TYR וחברת און טרגט, היבואנית של TYR בישראל שתומכים בספורט שלנו, בנבחרת ישראל ובקבוצות טריאתלון רבות.
זו הזדמנות עבורנו שחברת TYR בחרה להיות חלק מרכזי בתחרות הראשונה שמתווה את הדרך לחזרה לשגרה.

בעלי תפקידים

מנהל התחרות: ניר כהן
בקר טכני:   אסתי אבסקר
שופט ראשי:  רונן שקד
ועדת עירעורים: TBD, מיכאל זיו, נציג העירייה

נקודות נוספות

התחרות הינה תחרות קריטריון הישגי לאליפויות אירופה וקריטריון ספורטאים מצטיינים לצה"ל.
קריטריון אליפות אירופה – למקצה נוער וקדטים.
התחרות הינה לחברי איגוד בלבד.
לא ניתן יהיה לאסוף מספרי ברזל או כל ציוד אחר בנקודת הרישום וזאת למנוע התקהלות מיותרת.
תדריך יתקיים על קו הזינוק ביום בתחרות.
רק מתחרים בעלי מספר חזה ורישום כנדרש, יורשו להיכנס אל שטח ההחלפה. כדי להימנע מאי נעימות נבקש להקפיד על כלל זה, לטובת שמירה על רכוש המתחרים. אין כניסות למאחרים לצ'ק אין.
חל איסור על ביצוע דראפטינג בתחרות למעט מקצי נוער ומיני ספרינט. במקצי נוער/עילית והמיני ספרינט בהם מאושר הדרפטינג תחול הגבלה על תצורת אופניים. במקצים אלו בעלי אופניים בתצורה שאינה מאושרת כגון אופני הרים ובעלי כידון בולט לא יורשו להתחרות. חל איסור לבצע דרפטינג בנים על בנות ולהפך דגשים לאופניים על פי חוקת התחרות!
לוח הזינוקים עשוי להשתנות בהתאם לכמות הנרשמים. לוח זינוקים סופי יפורסם 48 שעות לכל הפחות לפני התחרות.
מכסת הרישום הכוללת לתחרות עומדת על 300 מקומות. ההרשמה תיסגר עם ההגעה למכסה המקסימלית או בגמר הרישום, המוקדם מבין השניים.
טקס הסיום – לא יהיה על מנת למנוע התקהלות מיותרת.
*התחרות הינה תחרות המדווחת לטוטו.

מדידת זמנים ותוצאות

מדידת זמנים אלקטרונית על ידי מערכת championchip. לאחר התחרות התוצאות יפורסמו כאן.

התוצאות בטריאתלון אשקלון יופיעו בזמן אמת באפליקצייה של 4ספורט

https://4sporttr.page.link/tc4X

מה חדש:

.1 במסך התוצאות ניתן לראות את זמני הביניים כאשר משכיבים את הטלפון
.2 ניתן יהיה לראות זמן סיום משוער של משתתפים שטרם סיימו (בתנאי שהם בשלב הריצה)
3. עבור כל משתתף שיסומן כמועדף יישלחו הודעות בזמן אמת שיעדכנו על מיקומו והזמן שלו במהלך המרוץ
4. ניתן להעלות תמונת סלפי משער הסיום והשם והתוצאה יוטמעו בתמונה
5. ניתן לצפות בספליטים בתצוגה רחבה ולראות קצבים ומרחקים 🥳💪